Karrier

A 5DENT KERESI A LEGJOBBAKAT!

Sikeres, dinamikusan fejlődő fogászatunk FOGÁSZATI ASSZISZTENST keres teljes- vagy részmunkaidőben. Feladatok:

  • asszisztálás, segítségnyújtás az orvos utasításai szerint fogászati és szájsebészeti beavatkozások során;
  • a kezeléshez szükséges anyagok, eszközök és gyógyszerek előkészítése az orvos utasításai szerint;
  • páciens tájékoztatása és pszichés segítségnyújtás a kezelés ideje alatt, felvilágosítás adása a fogászati betegségek megelőzéséről;
  • árajánlatok, kezelési tervek megírása a fogorvos instrukciói alapján;
  • számítógépes adminisztráció – páciensek fogászati kezelésének dokumentálása;
  • a rendelő tisztaságának, higiéniai viszonyainak önálló fenntartása;
  • kapcsolattartás a fogtechnikával, recepciós és értékesítő kollégákkal;
  • közreműködés CT vagy röntgenfelvétel készítése során az orvos utasításai szerint, sugárvédelmi képesítéssel rendelkező kollégák/ kolléganők esetén röntgen, illetve CT felvételek önálló elkészítése.

Elvárások:

  • szakirányú fogászati asszisztensi vagy klinikai fogászati higiénikusi végzettség;
  • legalább alapszintű német nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kedvesség, udvariasság;
  • pozitív hozzáállás, jó kommunikációs készség;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • diszkréció, megbízhatóság és elkötelezettség;
  • jó alkalmazkodó- és együttműködő képesség;
  • ápolt külső.

Ezt kínáljuk:

  • versenyképes jövedelem;
  • erkölcsi megbecsülés;
  • jó hangulatú, fiatalos, stabil munkahely;
  • kiváló csapat;
  • modern, tiszta munkakörülmények;
  • folyamatos képzési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Deák Ferenc tér 3.

Úgy érzed, Te vagy a mi emberünk? Jelentkezz az űrlap kitöltésével és felvesszük Veled a kapcsolatot!