Fogorvost keresünk

Váltanál?
Szintent lépnél?
Fejlődnél?

Szeretnél egy közvetlen, jó kedélyű, pozitív szemléletű csapathoz tartozni?
Nézd meg, milyen lehetőséget kínálunk Neked a 5dentél!
Hívj vagy írj, és beszéljünk róla személyesen!

Amit mi nyújtunk neked:

  • ✓ kiemelkedő jövedelmet
  • ✓ hosszútávú együttműködést – fogorvosaink átlagosan 8 éve dolgoznak klinikánkon
  • ✓ nemzetközi, főként németül beszélő pacientúrát (a lezárások ellenére is folyamatos betegforgalom a határközelség miatt)
  • ✓ lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • ✓ vezető orvosaink és orvosi teamünk szakmai támogatását
  • ✓ TOP minőségű eszközöket és anyagokat
  • ✓ szakmailag kompetens, kedves asszisztenseket
  • ✓ modern, igényes munkakörnyezetet
  • ✓ profi menedzsmentet, jó szervezést, átlátható struktúrát és protokollokat
  • ✓ több nyelven beszélő, képzett back office kollégák és recepciósok segítségét
  • ✓ nyugodt, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • ✓ évi több alkalommal csapatépítő programokat
  • ✓ stabil vállalati hátteret

Nálunk a helyed, ha:

  • ➢ magabiztos, empatikus, türelmes, barátságos és kommunikatív személyiség vagy
  • ➢ számodra is fontos, hogy emberek életminőségét jobbá tedd
  • ➢ a fogászati kezelést németül is el tudod magyarázni a pácienseknek – ha a német nyelvben nem tartasz még ezen a szinten, de a szándékod megvan, akkor minden támogatást megadunk hozzá
  • ➢ legalább 2 év szakmai tapasztalatod van – előny, ha fogászati turizmusban is dolgoztál
  • ➢ munkádat a hivatásodnak tekinted
  • ➢ maximálisan igényes vagy a munkádra, vállalod a felelősséget
  • ➢ szereted a szakmai kihívásokat
  • ➢ nyitott vagy az újdonságokra, hajlandó vagy fejlődni

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Deák Ferenc tér 3.

Mi hosszú távra tervezünk veled, akár azonnal is kezdhetsz! Jelentkezz az űrlap kitöltésével, és felveszem veled a kapcsolatot!

Görgényi Szilvia
Praxis menedzser
5dent Dental Clinic