RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT keresünk!

Szeretsz emberekkel foglalkozni és jól beszélsz németül?

A 5dent sikeresen működő, külföldi betegellátásban piacvezető fogászat.
Legyél te is a csapatunk tagja heti 4 vagy 5 napban!

  • ✓ A remek hangulatú, barátságos légkör és a segítőkész kollégák
  • ✓ Az igényes munkakörnyezet
  • ✓ A versenyképes fizetés, a biztonságos, stabil munkahely
  • ✓ A folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • ✓ Empatikus, barátságos, magabiztos, türelmes és kommunikatív személyiség vagy
  • ✓ Német nyelven kiválóan kommunikálsz szóban és írásban
  • ✓ Tudsz önállóan dolgozni, de emellett jó csapatjátékos is vagy
  • ✓ Hozzáállásod ügyfélorientált
  • ✓ Segítségünkkel megtanulod a munkádhoz elengedhetetlenül szükséges fogászati ismereteket
  • ✓ Ismered felhasználói szinten a Microsoft Office-t, és nem idegenkedsz a CRM rendszertől
  • ✓ Hatékony problémamegoldó, precíz, agilis és elkötelezett vagy

A FELADAT:

  • ✓ Páciensek fogadása, koordinálása, időpontok egyeztetése
  • ✓ Bejövő és kimenő hívások, e-mailek kezelése, pénztárkezelés, számlázás
  • ✓ Háttérfeladatok elvégzése
  • ✓ Ügyintézés és adminisztratív feladatok ellátása

AMIT MI NYÚJTUNK NEKED:

  • ✓ Hosszú távú munkalehetőséget alkalmazotti jogviszonyban
  • ✓ Anyagi biztonságot, stabil vállalati hátteret
  • ✓ Erkölcsi elismerést, megbecsülést, kellemes légkört

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • ✓ Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ✓ Angol vagy további idegennyelv-tudás

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Deák Ferenc tér 3.

Mi hosszú távra tervezünk veled, akár azonnal is kezdhetsz! Jelentkezz az űrlap kitöltésével, és felveszem veled a kapcsolatot!

Görgényi Szilvia
Praxis menedzser
5dent Dental Clinic