BACK OFFICE MUNKATÁRSAT keresünk!

Szeretsz kommunikálni és jól beszélsz németül?

A 5dent sikeresen működő, külföldi betegellátásban piacvezető fogászat.
Legyél te is csapatunk sikeres tagja!

A FELADAT:

  • ✓ Teljes körű aktív kapcsolattartás a meglévő páciensekkel telefonon, e-mailben és social media felületeken
  • ✓ Értékesítők munkájának támogatása, háttérfeladatok elvégzése
  • ✓ Időpontfoglalások a fogorvossal és a fogtechnikával való egyeztetés alapján
  • ✓Az ügyfelekkel kapcsolatos adminisztráció pontos elvégzése

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • ✓ Legyél magabiztos, empatikus, türelmes, barátságos és kommunikatív személyiség
  • ✓ Német nyelven kommunikálj kiválóan szóban és írásban
  • ✓ Segítségünkkel tanuld meg a munkádhoz elengedhetetlenül szükséges fogászati ismereteket
  • ✓ Téged keresünk, ha tudsz önállóan dolgozni, de emellett jó csapatjátékos is vagy
  • ✓ Legyenek ambícióid, tudd, hogy mi a célod
  • ✓ Hozzáállásod legyen ügyfélorientált
  • ✓ Ismerd felhasználói szinten a Microsoft Office-t, és ne idegenkedj a CRM rendszertől
  • ✓ Légy hatékony problémamegoldó, precíz, agilis és elkötelezett

AMIT MI NYÚJTUNK NEKED:

  • ✓ Hosszú távú munkalehetőséget alkalmazotti jogviszonyban
  • ✓ Anyagi biztonságot
  • ✓ Erkölcsi elismerést, megbecsülést
  • ✓ Stabil vállalati hátteret
  • ✓ Folyamatos képzést
  • ✓ Kellemes légkört

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • ✓ Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ✓ Angol vagy további idegennyelv-tudás

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Deák Ferenc tér 3.

Mi hosszú távra tervezünk veled, akár azonnal is kezdhetsz! Jelentkezz az űrlap kitöltésével, és felveszem veled a kapcsolatot!

Görgényi Szilvia
Praxis menedzser
5dent Dental Clinic